Usterka
W realizacji
żeby w Polsce w roku 2021 ,jacyś dwaj menele walili sobie wóde z gwinta pod mostem a telefon na straż miejską 986 był zajęty cały czas to wstyd ,co miałem zrobić gdy zaczeli mnie gonić może dostanę od was odpowiedź ? Akcja ta działa się dziś o 8:40 ,osoby działająca pro publico bono czyli ja nie mogła realizować tego co chciała robić przez właśnie takich typów ,straż miejska nic nie robi nie patroluje tych miejsc byłem w okolicy od 6 rano i żadnego patrolu a jak dzwonie to zajęta linia ... weźcie naprawdę jakieś pratrolę zorganizujcie pod tymi mostami bo dojdzie do tragedii jest ścieżka rowerowo-piesza a jak by na kogoś z tulipanem taki menel wyskoczył nie wiadomo co we łbie ma taki gość ,poza tym chcę działać proeko co uniemożliwiają mi taki typu dlatego proszę o częste patrole wszelkich służb w okolicach WSZYSTKICH mostów w Białej bo cały czas widzę pijaków i meneli pod mostami że aż strach przejść obok a co dopiero zatrzymać się tam

Powiadomienia

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.