Usterka
Ukończone
Śmieci uprzątnięto, natomiast patrole Straży Miejskiej zostały zmobilizowane do kontroli we wskazanych rejonach
4 lutego 2021, 9:22
Pod mostem regularnie odbywają się popijawy miejscowych żuli ,dołączone zdjęcie przedstawia wystawę pozostawionych śmieci przez nich ... co godzinę powinna pojawiać się tam straż miejska aby zapewnić bezpieczeństwo osobom które tam przechodzą i regularnie takowych osobników karać ,ogólnie patrząc na to co się dzieje proszę o częste patrole w rejonie mostów na Krznie w mieście bo nie ma służb i stają się to miejsca niebezpieczne ,brak kamer ,brak służb ,alkohol do tragedii nie daleko
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.