Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (26)

Pokaż

worki śmieci przy ulicy

2018-11-19 18:53:59
dzikie wysypisko
Ukończone

Worki pełne śmieci zostały wyrzucone do rowu oraz kilkadziesiąt metrów dalej po drugiej stronie ulicy. Ewidentnie wyrzucone przez tą samą osobę, razem około 10 worków. Moje zgłoszenie dotyczy nie...

zaśmiecony teren

2018-08-28 13:54:24
dzikie wysypisko
Ukończone

w przydrożnym rowie pełno śmieci, nikt tego nie sprząta do wielu miesięcy

fruwające śmieci

2019-07-11 08:02:55
dzikie wysypisko
Poza uprawnieniami

Dzień dobry, w miejscu zaznaczonym na czerwono na załączonej mapie zalegają śmieci. Powodem jest jeden kontener na śmieci (zaznaczony na żółto), z którego korzysta 11 bloków!!! przez co kontener...

cmentarz zydowski w Miedzyrzeczu Podlaskim

2018-10-24 21:19:13
dzikie wysypisko
Poza uprawnieniami

Szanowni Panstwo W zwiazku z dziesiatkiem listow, zalob na temat stanu cmentarza zydowskiego oraz olbrzymiego zaniedbania cmentarza zydowskiego w Miedzyrzeczu Podlaskim ze strony dziesiatki ludzi...

Pełno śmieci

2020-02-28 20:04:28
dzikie wysypisko
Odmowa

Nie wiem czy można dodawać zgłoszenia z powiatu bialskiego czy tylko z miasta jeżeli nie to proszę o przekazanie tego komu trzeba ,wzdłuż drogi polnej jest pełno śmieci ,nie którzy próbują to...

Pełno gruzu oraz śmieci

2020-02-26 22:07:45
dzikie wysypisko
Odmowa

Pełno gruzu za gruzem wysypisko od elektroniki po przez meble na drobnych śmiechach kończąc i jakiś szałas bezdomnego tam jest ale chyba opuszczony ,prosiłbym o wycięcie tych krzaków i usunięcie...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.