Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (25)

Pokaż

Śmieci

2020-03-26 19:22:11
dzikie wysypisko
Ukończone

Śmieci w rowie

Melina

2020-01-28 13:18:28
dzikie wysypisko
Ukończone

Aleja Jana Pawła II (Informacja odnosząca się do wcześniejszego zgłoszenia o tej samej nazwie ) tak jak na mapie ,jeżeli chodzi o straż miejską niestety nie raz nie ma czasu na zgłaszanie a do zadań...

zebrane śmieci z terenu miasta

2019-12-12 11:55:29
dzikie wysypisko
Ukończone

proszę o zabranie śmieci zebranych z terenów miejskich, przyległych do osiedla przy ul Żeromskiego.

Zebrane śmieci

2019-05-21 21:24:26
dzikie wysypisko
Ukończone

W ramach inicjatywy własnej mieszkańców postanowiono oczyścić że śmieci część ul. Armii Krajowej od skrzyżowania z ul. Lipową w kierunku osiedla Romaniuka. Zebrane śmieci zostały złożone 150 m od...

Posprzątany teren

2019-04-02 18:16:52
dzikie wysypisko
Ukończone

Zirganizowano wspolne zbieranie śmieci. W zwiazku z powyższym proszę o zabranie worków i nie tylko smieci zebranymch podczas wspolnej akcji mieszkańców tej okolicy soacerujacych po tym terenie....

uprzątnięcie zebranych z terenów zielonych śmieci

2019-04-01 09:39:32
dzikie wysypisko
Ukończone

proszę o uprzątnięcie śmieci, które zostały zebrane w jedno miejsce po uporządkowaniu dzikiego wysypiska. przedłożenie Witosa na wprost ogródków działkowych.

uprzątnięcie śmieci

2019-04-01 09:35:42
dzikie wysypisko
Ukończone

proszę o interwencję i uprzątnięcie terenu na ulicy północnej, teren przy zakladach produkcyjnych PSS Społem, na przeciwko urzędu celnego.

wysypisko butelek

2019-04-01 09:32:05
dzikie wysypisko
Ukończone

proszę o interwencję i uprzątnięcie terenu przyległego do boiska obok ogródków działkowych Irena. Głównie butelki.

śmieci

2019-03-29 11:14:16
dzikie wysypisko
Ukończone

Przy ogródkach działkowych Irena pomiedzy stadionem/boiskiem arki oraz zakladem Bialcon znajduje się dzikie wysypisko śmieci.

worki śmieci przy ulicy

2018-11-19 18:53:59
dzikie wysypisko
Ukończone

Worki pełne śmieci zostały wyrzucone do rowu oraz kilkadziesiąt metrów dalej po drugiej stronie ulicy. Ewidentnie wyrzucone przez tą samą osobę, razem około 10 worków. Moje zgłoszenie dotyczy nie...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.