Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (21)

Pokaż

porzucony samochód

2018-10-06 13:19:09
porzucony pojazd
Ukończone

Na parkingu przy ulicy Terebelskiej 49a stoi od jakiegoś roku woldzwagen polo o nr rej LB 58512 z otwarta szyba od strony kierowcy.

stłuczka szklana na jezdni i pasach dla pieszych

2018-10-05 11:00:42
bezpieczeństwo i porządek
Ukończone

rondo Lecha Kaczyńskiego, przejście dla pieszych ul Grabarska stłuczka szklana na jezdni i pasach dla pieszych stan na 2 październik

pozostałości po stłuczce samochodowej na jezdni i chodniku

2018-10-05 10:57:45
bezpieczeństwo i porządek
Ukończone

skrzyżowanie Twarda- Daleka zepchnięte na skraj jezdni plastik i potłuczona szyba stłuczka szklana też na chodniku na odległość ok 3 m leży od x czasu już

motocykliści nocą

2019-07-04 14:08:07
zakłócanie spokoju
Poza uprawnieniami

W godzinach nocnych tj ok 22-23 motocykliści urządzają sobie kilkunastominutowe rajdy po ulicach Białej Podlaskiej (Janowska, Sobieskiego,Armi Krajowej,A.Fedorowicz i obwodnica miasta) Uciążliwy dla...

nielegalne ogrodzenie

2019-01-20 08:04:20
bezpieczeństwo i porządek
Poza uprawnieniami

Chciałbym zgłośić że na ul. Żwirki i Wigury 11C nr działki 2414 jest od tylu lat postawione nie legalnie ogrodzenie posesji Jestem kierowcą i codziennie na tej ulicy dostarczam przesyłki i nie ma...

gl8sna muzyka

2018-11-10 20:19:04
zakłócanie spokoju
Poza uprawnieniami

notorycznie słychać muzykę. adres podlesna 53a

wyścigi samochodowe

2018-08-21 08:00:29
zakłócanie spokoju
Poza uprawnieniami

urządzane są nocne wyścigi samochodowe

Porzucony pojazd

2018-08-20 15:13:59
porzucony pojazd
Poza uprawnieniami

Pojazd porzucony od minimum roku. Dane samochodu: Mazda 626, nr rej.: WPI 1NY1.

Porzucony pojazd.

2019-07-29 13:02:04
porzucony pojazd
Odmowa

Porzucony pojazd od kilku miesięcy na terenie należącym do Gminy Miejskiej, zaparkowany przy bloku Spółdzielni (blok Terebelska 49B). Zielone Audi kombi A4 1,9TDI.

Porzucony pojazd Terebelska 49B

2019-05-16 14:02:08
porzucony pojazd
Odmowa

Pojazd stoi ze wskazanym miejscu od kilku miesięcy. Brak lusterka od strony kierowcy. Opel. nr rej.: LB68813.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Komunikat w sprawie wznowienia bazpośredniej obsługi mieszkańców w Urzędzie Miasta Białodlaska od 25 maja 2020