Usterka
Poza uprawnieniami
Chciałbym zgłośić że na ul. Żwirki i Wigury 11C nr działki 2414 jest od tylu lat postawione nie legalnie ogrodzenie posesji Jestem kierowcą i codziennie na tej ulicy dostarczam przesyłki i nie ma możliwości zawracania się gdyż właściciel posesji wysunął się z ogrodzeniem na drogę gminną. W załączeniu przesyłam zdjęcia jak powinno być postawione ogrodzenie zaznaczone czerwoną linią natomiast żólta linia zaznacza jak jest postawione teraz nie zgodnie z planem.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców