Usterka
Ukończone
Od około sześciu dni biega duży pies bez obroży na ulicy Pokoju i 34 Pułku Piechoty. Szczególnie boją się go dzieci powracające ze szkoły.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.