Usterka
Ukończone
Naprawa została zgłoszona ZE Biała Podlaska.
13 lutego 2019, 14:24
zdewastowana latarnia przy ulicy prostej obok Społem
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Komunikat w sprawie wznowienia bazpośredniej obsługi mieszkańców w Urzędzie Miasta Białodlaska od 25 maja 2020