Usterka
Ukończone
Gniazdo zostało osunięte.
11 lipca 2024, 6:42
znaleziono gniazdo os na dachu budki obserwacyjnej
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców