Usterka
Ukończone
W nawiązaniu do pisma w sprawie budowy ulicy Ceglanej oraz oświetlenia drogowego przy uprzejmie informuję, że realizacja przedmiotowej inwestycji wymaga wprowadzenia takiej pozycji do budżetu miasta oraz zatwierdzenia jej przez Radę Miasta. Po spełnieniu powyższych wymogów, możliwe będzie zlecenie wykonania dokumentacji na budowę, uzyskanie pozwolenia na budowę oraz realizację zadania. Mając powyższe na uwadze decyzja należy do nowej Rady Miasta.
13 lutego 2019, 11:30
Wspaniale, że nasze miasto rozwija się i pięknieje. Realizowane są nowe inwestycje. Na ulicy Ceglanej czas się jednak zatrzymał. Mimo, że mieszkańcy od 50-ciu lat monitują i piszą prośby do prezydentów miasta o położenie asfaltowej nawierzchni, nadal brną w jesiennym błocie lub podczas upałów grzęzną w rozjeżdżającym się piachu. Nocą też lepiej tam nie wędrować, bo brakuje oświetlenia. Zachęcam Prezydenta obejmującego obecnie urząd do zwiedzenia tej ulicy, (najlepiej po kilku dniach deszczowych , a latem po kilku dniach bez deszczu) i pochylenia się nad niedolą mieszkańców Ceglanej (zwłaszcza, że ich liczba w ostatnich latach zwiększa się i powstają nowe domy). Wiem, że to duża inwestycja, ale może wreszcie się doczekamy i poczujemy, że mieszkamy w naszym mieście.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.