Usterka
Ukończone
Dzień dobry. Przedmiotowy odcinek drogi posiada nawierzchnię gruntową. Pojawienie się na takim rodzaju drogi zastoisk wody jest zjawiskiem często występującym, szczególnie po obfitych opadach deszczu. W marcu tego roku zostało przeprowadzone profilowanie dróg gruntowych na terenie całego miasta. Informuję, że w ramach utrzymania dróg gruntowych przedmiotowa ulica zostanie wyprofilowana, aby nadać jej odpowiednie spadki w celu uniknięcia zastoisk wody.
6 czerwca 2024, 10:29
Ulica Świerkowa kolejny raz zgłaszana z powodu olbrzymich zalewisk wodnych tworzą się olbrzymie dziury wypełnione wodą przez które ciężko przejechać ochlapane w bardzo dużym stopniu bramy błotem które jest ciężko doczyścić naruszona struktura ogrodzenia ,kamienie latające spod kół jadących samochodów które grożą kalectwem !!! Zaznaczam że ulica Świerkowa jest tylko częściowo utwardzona dalej nie ma asfaltu przy których są działki i tu jest wielki problem domagam się utwardzenia do końca ulicy Świerkowej zgodnie z standardami
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców