Usterka
Ukończone
Dzień dobry, chciałbym zgłosić uszkodzoną nawierzchnię na ulicy Bittnera (przy wjedzie od strony ulicy Francuskiej). Dziury powstały po okresie zimowym, utrudniają bezpieczny wjazd na ulicę i mogą uszkodzić zawieszenie samochodów.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców