Usterka
Ukończone
Dzień dobry. Zgodnie z informacją uzyskaną z PGE Dystrybucja S.A. oświetlenie zostało naprawione.
18 kwietnia 2024, 7:35
Od kilku dni nie działa latarnia przyuliczna w miejscu wskazanym w lokazlizacji.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców