Usterka
Ukończone
Dzień dobry. Wg informacji uzyskanej od Wykonawcy oświetlenie zostało naprawione.
26 kwietnia 2024, 10:23
Witam, W ub tygodniu zgłaszałem brak oświetlenia przejścia przez jezdnię na ulicy Warszawskiej(pierwsze przejście przez jezdnię od zjazdu z krajowej 2 przy stacji benzynowej, na kolejnym przejściu brak oświetlenia po parzystej stronie ul. Warszawskiej i brak oświetlenia ul. Targowa na odcinku Pokoju-Akademicka. Oświetlenie na Targowej naprawione, ale na przejściach sytuacja, jak przed zgłoszeniem. Proszę o reakcję i naprawę oświetlenia przejść na ul. Warszawskiej. Pozdrawiam
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców