Usterka
Ukończone
Dzień dobry. Wg informacji uzyskanej z PGE Dystrybucja oświetlenie zostało naprawione.
12 marca 2024, 7:24
na ulicy Szumowej 7 latarnia raz się pali raz nie
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców