Usterka
Ukończone
Zwracamy się z prośbą o uzupełnienie dziur oraz utwardzenie nawierzchni drogi Augusta Fieldorfa między szeregowcami 11 i 13 oraz wjazd na ul. Fieldorfa od skrzyżowania z ul. Podmiejską w miejscu gdzie kończy się asfalt wjazd na drogę gruntową jest prawie niemożliwy. Ilość dziur uniemożliwia ich ominięcie co wpływa na bezpieczeństwo poruszania się pojazdami w tym miejscu. Nawierzchnia została wypłukana i pojawiły się liczne i głębokie dziury. Nawierzchnia była już kilkukrotnie wyrównywana jednak wymaga ona utwardzenia np. poprzez wysypanie tłucznia lub gruzu budowlanego co utwardziłoby drogę i nie powodowało ciągłego wymywania podczas opadów deszczu. Tego wymaga odcinek około 50 metrów na ul. Augusta Fieldorfa między zjazdem w kierunku szeregowców o numerze 13 do zjazdu na szeregowce o numerze 11 oraz bezpośredni wjazd na ul. Fieldorfa ze skrzyżowania z ul. Podmiejską. Samo wyrównanie nawierzchni nie rozwiąże problemu, ponieważ już po raz kolejny po opadach deszczu w drodze robią się ogromne dziury co uniemożliwia bezpieczny przejazd samochodem, co wiążę się z częstym uszkodzeniem zawieszenia w poruszających się pojazdach po tym odcinku.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców