Usterka
Ukończone
Dzień dobry. Wg informacji uzyskanej z PGE Dystrybucja oświetlenie zostało naprawione.
12 lutego 2024, 9:42
Od ponad tygodnia nie działa latarnia przy ulicy Sosnowej 57. Problem już zgłaszany, ciągle "w realizacji".
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców