Usterka
Ukończone
Dzień dobry. Wg informacji uzyskanej z PGE Dystrybucja oświetlenie zostało naprawione.
12 lutego 2024, 9:46
Kilka latarni nie świeci się przy ulicy Mickiewicza 2 szt. przy kauflandzie oraz jedna przy kładce przy rzece. Proszę sprawdzić i naprawić usterkę.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców