Usterka
Ukończone
Uszkodzona na odcinku drogi od Ronda Solidarności do zjazdu w lewo, czyli numery posesji 132 do 218 ogromne, głebokie ubytki w jezdni. Na wysokości posesji 162 bardzo głęboka wyrwa, ddziura i grys rozsypany po dużej powierzchni w tym podczas wyjeżdzania z posesji inne samochody wpadając w dziure z impetem rozrzucają grys, ktory śmieci po całym chodniuku i posesji 162
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców