Usterka
Ukończone
Dzień dobry. Wg informacji uzyskanej od Wykonawcy zimowego utrzymania dróg w dniu 01.01.2024 r. prawidłowe i całkowite odśnieżenie ulicy uniemożliwiały zaparkowane samochody. Dzisiaj Wykonawca poinformował, że jeszcze jeden pojazd blokuje prawidłowe odśnieżenie ale ulica jest już cała przejezdna.
3 stycznia 2024, 8:39
Dzień dobry, W dniu 01.01.2024 przyjechała odśnieżarka na ul. Głebokiej po godz. 19. Niestety droga została tylko w połowie odśnieżona. Nieprawidłowe odśnieżenie powoduje zagrożenie dla mieszkańców. Proszę o prawidłowe odśnieżenie drogi niezwłocznie po przeczytaniu niniejszej wiadomości. Opisana sytuacja powtarza się niejednokrotnie. Jesli opisana sytuacja będzie powtarzać się ponownie sytuacja bedzie zgłaszana ponownie dopóki problem nie zostanie rozwiązany.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.