Usterka
Ukończone
Dzień dobry. Wg informacji uzyskanej od Wykonawcy zimowego utrzymania dróg ulica Cywińskiego została odśnieżona.
4 grudnia 2023, 16:1
Witam, chciałabym zgłosić że ul.Cywinskiego jest nie przejezdna przez warunki atmosferyczne. W imieniu mieszkańców prosimy o odśnieżenie drogi. Pozdrawiam
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.