Usterka
Ukończone
Dzień dobry. Oświetlenie zostało naprawione.
16 lutego 2024, 7:54
Od 3 tygodni nie działa oświetlenie ulicy Żeromskiego od ulicy aleja Jana Pawła ll w stronę obwodnicy, wcześniej ulica była oświetlona, powstaje droga armii krajowej wraz z rondem, nie jest zrobiony odcinek do ronda do bloków Twarowskiego zaledwie 250 m (odcinek ul Żeromskiego) kto na to zapłacić żeby była zakończona do końca budowy droga proszę o informację zwrotną
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców