Usterka
Ukończone
Dzień dobry. Wg informacji uzyskanej z PGE Dystrybucja S.A. awaria w dniu 15.01.2024 r. została usunięta.
17 stycznia 2024, 13:44
Latarnia znajdująca się najbliżej wejścia do budynku przy ul. Piłsudskiego 14-18 - przy placu zabaw, świeci w cyklach 15-20 sekund (zapala się i gaśnie).
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców