Usterka
Ukończone
Dzien dobry, zwracam się z prośbą o oznakowanie drogi, codziennie jeżdżę tędy samochodem czyli wyjeżdżają z ulicy 34 pułku piechoty w ulice literacką mam oznakowanie z pierwszeństwem przejazdu.... Samochody jadące ulica literacką w stronę warszawskiej też (myślą że mają pierwszenstwo) ponieważ kiedy tak było. Samochody się nie zatrzymują bo jest tam brak jakiegokolwiek znaku.... proszę o jak najszybsze postawienie znaku zanim dojdzie do jakiejś kolizji .....
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.