Usterka
Ukończone
rower zabrany
24 grudnia 2023, 7:2
Od kilku dni pod blokiem przy Kościuszki 16 stoi rower. Nie należy do mieszkańców. Stoi bez zabezpieczenia. Może ktoś zgłosił zaginięcie takiego?
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców