Usterka
Ukończone
Dzień dobry. Otrzymano informację z PGE Dystrybucja o naprawie oświetlenia.
10 października 2023, 8:30
Niedziałające oświetlenie uliczne pomimo zgłoszeń od ponad dwóch miesięcy. Na dowód nie działającego oświetlenia dokonałem zgłoszenia w Straży Miejskiej. Proszę sprawdzić w SM czy oświetlenie działa.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.