Usterka
Ukończone
Witam, proszę o zaklejenie ubytków w jezdni które spory czas utrudniają jazdę autom. Jestem mieszkanką tego osiedla i codziennie przemierzam tą drogę z nadzieją, że nie uszkodze opony. Proszę o szybkie zajęcie się problemem. Lokalizacja to Królowej Jadwigi 5 za długim pawilonem sklepów, tuż przy pomarańczowym budynku sklepu gdzie jest piekarnia i wedliny w jednym. Uszkodzeń obok siebie jest kilka w tym jedno największe, ze względu na dużą rozdzielczość zdjęć nie mogę ich tutaj załączyć, jeśli zajdzie potrzeba mogę załączyć je e mailowo. Pozdrawiam serdecznie.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców