Usterka
Ukończone
Dzień dobry. Otrzymano informację z PGE Dystrybucja o naprawie oświetlenia.
10 października 2023, 8:28
Chciałbym zgłosić, że od około tygodnia nie działa jedna z latarni na ul. Bolesława Chrobrego, znajdująca się między blokami o nr 3 i 5. Proszę o usunięcie awarii oświetlenia.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.