Usterka
Ukończone
Dzień dobry. Oświetlenie zostało naprawione.
22 sierpnia 2023, 12:46
Na ulicy Okreżnej niedziałające oświetlenie uliczne.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców