Usterka
Ukończone
Dzień dobry. Otrzymano informację z PGE Dystrybucja o naprawie oświetlenia.
10 października 2023, 8:25
Dzień dobry, Chciałem zgłosić nie działająca latarnie na wysokości Orzechowej 21
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.