Usterka
Ukończone
Dzień dobry. Usterka naprawiona.
6 lipca 2023, 10:19
Dzień dobry, zgłaszam awarię oświetlenia w latarni znajdującej się przy ul Grzybowej 22 i przystanku autobusowym.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.