Usterka
Ukończone
Witam, Na ulicy Dokudowskiej, po stronie terenu PKP, ale tuż przy ogrodzeniu są dwa suche, duże drzewa. Zagrażają one bezpieczeństwu zarówno dla pieszych jak i samochodów ponieważ za chwilę się przewrócą na ulicę. W tym roku, tuż obok tych 2 suchych drzew już dwa inne takie drzewa się powaliły i uszkodziły ogrodzenie, które niedawno miasto wyremontowało ze środków swoich jak i unijnych. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Problem był zgłaszany zarówno do Miasta jak i do PKP - obie instytucje przerzucają się odpowiedzialnością za wycinkę. Do czasu jak komuś się coś stanie.... Apeluję o szybką wycinkę obu pozostałych suchych drzew.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców