Usterka
Ukończone
Oświetlenie zostało naprawione.
27 czerwca 2023, 6:55
Latarnia przy ul. Ludowej ( przy budynku nr 10) w nocy wielokrotnie gaśnie i zapala się ponownie. Prosimy o naprawę.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.