Usterka
Ukończone
Uszkodzona droga na ul A. Fieldorfa. Dzieci nie mogą przejść przez błoto, mają trudności z jazdą na rowerze. Samochody też mają trudności z jazdą.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.