Usterka
Ukończone
Po każdorazowych opadach deszczu nawierzchnia drogi dojazdowej przy ul. Augusta Fieldorfa w rejonie między szeregowcami 13A i 11A staje się fragmentem pokrytym błotem. Pomimo tego, że droga co jakiś czas jest wyrównywana, nie pozwala to na uniknięcie ponownego pojawiania się dziur oraz błota na drodze - ostatnio była naprawiana na przełomie marca i kwietnia 2023. Dodatkowo podczas wyrównywania nawierzchni poziom drogi jest sukcesywnie obniżany co ułatwia gromadzenie się wody na tym odcinku. W 2021 roku miasto pomogło mieszkańcom wysypując bezpośrednio przed domami na drodze tłuczeń/gruz i na tym odcinku droga pomimo opadów jest w przyzwoitym stanie. Natomiast wskazany odcinek (jego długość to około 100/150 metrów) gdyby został wysypany np. tłuczniem, gruzem pozwoliłoby to na dłuższy okres czasu poprawić jakość nawierzchni nawet po opadach deszczu. Wyjście pieszo z domów po opadach deszczu bez zabrudzenia ubrania jest prawie niemożliwe. Prosimy o zajęcie się sprawą, zwłaszcza że odcinek do poprawy jest niewielki
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.