Usterka
Ukończone
Na skrzyżowaniu ulicy Dąbskiego i Dziubińskiej (osiedle Rataja) od kilku dni nie świeci latarnia. Bardzo proszę o naprawienie oświetlenia ze względów bezpieczeństwa.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.