Usterka
W realizacji
Na rondzie Dmowskiego od dawna nie działają bodajże 4 lampy na dwóch słupach. Miejsce przy przystankach autobusowych a wieczorem strasznie ciemno tam jest. Aż dziwne, ze w tym miejscu nie wymieniono ich na LED-owe tak na całym ciągu Al.1000-lecia.

Powiadomienia

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.