Usterka
W realizacji
Jazda po nowej ścieżce rowerowej wzdłuż " rur " za ulica Kąpielową na wschód to jazda przez wysypisko śmieci. Wszędzie butelki , rozrzucony gruz oraz mnóstwo śmieci. Skoro już zachęca się mieszkańców do odwiedzenia tego regionu miasta rowerem to należy go uprzątnąć.

Powiadomienia

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.