Usterka
W realizacji
Przy ulicy Sworskiej 8 nie działa latarnia uliczna . Pomimo zgłoszeń nie została nadal naprawiona przez 3 tygodnie

Powiadomienia

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.