Usterka
W realizacji
Od dawna nie działa lampa oświetlenia ulicznego umiejscowiona na słupie 3/77. Proszę o naprawę.

Powiadomienia

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców