Usterka
W realizacji
We wskazanym miejscu stoi od dawna nieczytelny znak z kierunkami miejscowości Nie widać po prostu numeru drogi. Proszę sprawdzić czy stary znak który w sumie nadaje się do odczytu nie jest już czas na jego wymianę na nowy.

Powiadomienia

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców