Usterka
W realizacji
Wzdłuż ul. Moniuszki co raz ktoś odwraca znaki drogowe w przeciwnym kierunku( zakaz parkowania, ulica jednokierunkowa) . Proszę przestawić znaki w kierunku jazdy.

Powiadomienia

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców