Usterka
Ukończone
W dniu 20.09.2022 r. skierowane zostało do właściciela nieruchomości, położonej w Białej Podlaskiej przy ul. Orzechowej 2A, "REL FOKSTROT" Spółka z o.o. w Warszawie pismo informujące o zagrożeniu spowodowanym spadającymi gałęziami z topoli białych. Jednocześnie Spółka poinformowana została o prawach i obowiązkach ciążących na właścicielu nieruchomości. Strona otrzymała pismo w dniu 22.09.2022 r. W załączeniu pisma przesłany został firmie formularz wniosku o wydanie zezwolenia (w przypadku podjęcia decyzji o usunięciu drzew). Do dnia dzisiejszego wniosek nie wpłynął do tutejszego Urzędu.
20 grudnia 2022, 8:51
Na terenie zawiadywanym przez Jeronimo Martins Polska rosnące topole regularnie zagrażają bezpieczeństwu osób przechodzących i przejeżdżających chodnikiem oraz pojazdów poruszających się po jezdni. Rok temu gałąź zniszczyła dwa auta na parkingu Biedronki, a w tym roku trzykrotnie gałęzie łamały się powodując zagrożenie. Ostatnia sytuacja miała miejsce dzisiaj o 00:33 w nocy, do tej sytuacji była wezwana straż pożarna.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.