Usterka
Ukończone
Prosze o wylanie aswaltu lub utwardzenie drogi w formie uproszczonej na ulicy Borowej w Bialej Podlaskiej. Jest to jedyna droga piaszczysta na osiedlu Słonecznie Wzgórze. Droga jest uczęszczana przez mieszkańców oraz przez działkowców, który codziennie jeżdżą na swoje dzialki. Droga w sezonie letnim jest bardzo uczęszczana. Droga bardzo moco kurzy się gdy jezdzą samochody, dodakowo jest bardzo dziurawa. Dodatkowo druga zupelnie nie ma oswietlenia a jest blisko lasu. Mieszkancy maja male dzieci i wieczorem brak oswietlenie moze stanowic la nich zagrozenie ze strony kierowcow. W zimie lub na wiosnę podczas roztopów nie da sie chodzi tyle jest blota.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.