Usterka
W realizacji
Na moście na rzece Krznie przy AL. Jana Pawła brakuje odblaskowych świateł. Są one powybijane jakiś czas temu. Most został oddany wraz z tymi odblaskami teraz ich brak. Prosze o uzupełnienie gdyż poprawiają one bezpieczeństwo na tej arterii .

Powiadomienia

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców