Usterka
Ukończone
Przy przejściu dla pieszych na skrzyżowaniu ul. Jana Pawła i Orzechowej brak jest znaku D-6 czyli przejście dla pieszych. Znaku brak na sygnalizacji świetlnej.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.