Usterka
W realizacji
Przy wyjeździe z ul. Modrzewiowej wycięto w trakcie robót kawałek jezdni i zasypano warstwą drobnych kamieni, które aktualnie są rozrzucane po całej jezdni i chodniku.

Powiadomienia

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców