Usterka
W realizacji
Latarnia znajduje się blisko przystanku autobusowego, a nie działa już z 3 lata. Latarnia sąsiaduje z posesją na ul Grzybowej 22.

Powiadomienia

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.