Usterka
W realizacji
Proszę o udrożnienie studzienek chłonnych na ulicy Ludowej przy każdorazowych opadach deszczu ulica jest notorycznie zalana bez możliwości przejścia. Z części podwórek nie ma możliwości wyjścia. Jest to uciążliwe dla wszystkich jej użytkowników

Powiadomienia

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.