Usterka
W realizacji
Witam, początek ul. Rolniczej od zjazdu ze skrzyżowania z Brzeską, zaraz koło szkoły jazdy - od kilku miesięcy wielka dziura, ulica jest na tyle wąska, że ciężko omijać każdego dnia, a dodatkowo zagraża bezpieczeństwu. Proszę podjąć działania aby to zlikwidować, pozdrawiam. Mam zdjęcia, dobrze widoczne, ale ciężko tutaj wrzucić wciąż wyskakuje błąd.

Powiadomienia

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.